07 kwietnia 2017

Ok, nie jest tak, ze nie ma o czym pisac. Od trzech tygodni codziennie sie cos dzieje i szczerze mowiac, czekam na chwile slodkiego nicnierobienia. Wiem, ze przed drugim maja nie ma co sie ich spodziewac. 
Po powrocie z Italii (najczarniejsze dni, ale tez najlepsze wspomnienia) przywitalismy na Teneryfie Tate Tomasza. Wczoraj podczas zmywania naczyn wyznalam M, ze tylko dla niego jeszcze jakos sie kontroluje i gryze w jezyk, zeby nie wybuchnac i powiedziec Ojcu, ze po tym tygodniu nie chce go juz nigdy wiecej widziec. M powiedzial, ze mam do tego pelne prawo. 

Niektorzy ludzie nigdy nie powinni miec dzieci. To jest naprawde niewiarygodne, jak bardzo idiotyzm i nieodpowiedzialnosc doroslych moze zryc psychike dziecku. I to wszystko jest przez wiele lat, gleboko, daleko schowane, i wychodzi dopiero w momencie, kiedy sam probujesz ulozyc sobie zycie, kochac siebie i ludzi, i zyc bez jakichstam smutkow i kompleksow. 

Nigdy nie bylam osoba, ktora moglaby sobie chocby WYOBRAZIC zycia bez rodziny. Nie wierzylam wlasnym uszom kiedy ktos opowiadal mi, ze od lat nie mial kontaktu z rodzicami, albo ze nie ma ochoty ich widziec. Jak szybko zmieniaja sie czasy. Teraz jestem z kazda chwila coraz bardziej pewna decyzji, ze od przyszlego wtorku moje kontakty z ojcem ogranicza sie tylko do Bozego Narodzenia i co drugiej Wielkanocy. 


{1}

30 kwietnia 2017

Life couldn't be more unfair. 
Mam to, czego zawsze (nie) chciałam. Czego wcale nie szukałam, wcale nie było mi teraz potrzebne. Ale to mam, znalazłam i teraz nie wyobrażam sobie bez tego życia. 
On chodzi po domu i powtarza, że mnie kocha. More than you'll ever know. 
And yet, jego plany nie pokrywają się z moimi. Mam bardzo dużą tolerancje, limit zrozumienia i dopasowania się. Kompromisu. Powiedziałam, że pojadę z Tobą na koniec świata. 
Ale problemy zaczynają się w momencie, kiedy on wcale tego ode mnie nie oczekuje. Poczekaj tu na mnie i się z tobą ożenię. Ehe, jasne, spoko. 

..i znowu trzeba będzie pozbierać się z porozpadanych kawałków, znaleźć nową rzeczywistość i treść życia. Trzeba będzie znowu zacząć wszystko od nowa i spróbować nie doszukiwać się sensu w tym wszystkim. 

"No one will ever love you as much as I do. Why isn't love enough?"

{0}
wiecej
instagram